هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول

هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول

هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول

هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول : هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول دارای رتبه 4 ستاره می باشد. این هتل در شهر استانبول واقع شده است. خدمات و پذیرش هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول به صورت 24 ساعته فعالیت می نماید. این هتل با مسجد معروف ایاصوفیه تنها 2 کیلومتر فاصله دارد و به راحتی می توان با طی مسیر کوتاه پیاده روی از هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول برای بازدید این مسجد اقدام نمود. همچنین این هتل با بخش تفریحات دریایی فاصله بسیار کمی دارد و اگر قصد رفتن به تورهای کشتی رانی را دارید هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول بهترین گزینه محسوب می شود. مرکزیت این هتل و دسترسی آن سبب شده توریست های بسیاری را به خود جذب کند.

از خدمات اتاق هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول می توان به حمام اختصاصی به همراه لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، سشوار، تلویزیون، مبلمان، میز مطالعه و … می توان اشاره کرد. اینترنت در محوطه و اتاق های هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول به صورت رایگان ارائه می شود. امکاناتی مانند استخر سرپوشیده، سونا، استخر ویژه کودکان، باشگاه بدنسازی و … در هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول موجود می باشد.

خدمات تبدیل ارز، انبار چمدان، صندوق امانات و … در هتل گراند هیلاریوم GRAND HILARIUM استانبول به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021