هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه

هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه

هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه

هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه : هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه جز هتل های 4 ستاره محسوب می شود. این هتل در منطقه بسفروس استانبول ترکیه قرار گرفته است. هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه به میدان تکسیم بسیار نزدیک می باشد. در نتیجه دسترسی آن به مکان های تفریحی، خرید و … بسیار مناسب می باشد. هم چنین هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه فاصله کمی تا کاخ دلماباغچه دارد. خیابان استقلال در فاصله 800 متری از هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه قرار دارد.

از امکانات اتاق هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه می توان به حمام اختصاصی، تلویزیون مسطح، حوله، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، یخچال و … اشاره کرد. اینترنت بی سیم رایگان در تمامی نقاط هتل به صورت رایگان ارائه می گردد. صبحانه بسیار متنوع و خاص در هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه به صورت رایگان ارائه می گردد. رستوران هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه دارای شهرت بسیار زیادی می باشد. غذاهای ترکی و بین المللی این رستوران توریست های بسیاری را به خود جذب می کند.

هتل نوپلدا NUPELDA استانبول ترکیه دارای اتاق های عایق صوتی می باشد. هم چنین سیستم تهویه مطبوع قدرتمند در تمامی اتاق های هتل برقرار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021