هتل سینم SINEM استانبول ترکیه

هتل سینم SINEM استانبول ترکیه

هتل سینم SINEM استانبول ترکیه

هتل سینم SINEM استانبول ترکیه : هتل سینم SINEM استانبول ترکیه جز هتل های 3 ستاره شهر استانبول ترکیه محسوب می شود. هتل سینم SINEM استانبول ترکیه در منطقه آکسارای شهر استانبول که از مناطق معروف و تفریحی این شهر محسوب می شود قرار گرفته است. اینترنت رایگان پر سرعت در محوطه و داخل اتاق های هتل سینم SINEM استانبول ترکیه از خدمات ارائه شده توسط این هتل می باشد. همچنین پذیرش هتل سینم SINEM استانبول ترکیه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مسافران و مشتریان گرامی می باشد.

در تمامی اتاق های هتل سینم SINEM استانبول ترکیه سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون ماهواره ای تعبیه شده است. حمام اختصاصی در هر یک از اتاق های هتل سینم SINEM استانبول ترکیه به همراه لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. چشم انداز اتاق های هتل سینم SINEM استانبول ترکیه رو به نمای شهر می باشد. امکان خشکشویی و اتو لباس ها با پرداخت هزینه اضافه در این هتل امکان پذیر می باشد. صبحانه در هتل سینم SINEM استانبول ترکیه به صورت رایگان سرو می شود.

فاصله هتل سینم SINEM استانبول ترکیه تا فرودگاه آتاتورک حدود 17 کیلومتر می باشد. دسترسی هتل سینم SINEM استانبول ترکیه به مراکز خرید و موزه ها بسیار سریع و آسان می باشد به گونه ای که با طی مسافت پیاده می توان به راحتی به هر یک از آنها دسترسی پیدا نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021