هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان

هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان

هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان

هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان : هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان جز هتل های سه ستاره محسوب می شود. این هتل در شهر ایروان ارمنستان واقع شده است. از ویژگی های متفاوت هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان این است که کارکنان هتل به زبان فارسی تسلط دارند و این امر سبب برقراری ارتباط سریع و آسان خواهد شد. این هتل به میدان جمهوری شهر ایروان که مهم ترین میدان این شهر محسوب می شود بسیار نزدیک است. مرکزیت و دسترسی هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان بسیار مناسب می باشد. به راحتی می توان با طی یک مسیر پیاده روی کوتاه به مراکز مورد علاقه دسترسی پیدا کنید. فاصله این هتل تا سالن اپرا ایروان بسیار کم می باشد.

از امکانات اتاق هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان می توان به تلویزیون، سشوار، حمام خصوصی، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، کتری برقی، مینی بار و …اشاره نمود. اینترنت رایگان بی سیم در تمامی نقاط هتل و اتاق ها به صورت رایگان در اختیار ساکنین هتل قرار گرفته است. صبحانه هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان به صورت رایگان سرو می شود.

از مزایای هتل کامفورت COMFORT ایروان ارمنستان نزدیکی بسیار زیاد ایستگاه مترو به این هتل می باشد. با طی مسافت 150 متری شما به ایستگاه مترو و از آنجا به هر جا که بخواهید دسترسی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021