هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان

هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان

هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان

هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان : هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان جز هتل های سه ستاره محسوب می شود. این هتل در شهر ایروان ارمنستان واقع شده است. هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان به مرکز شهر دسترسی سریع و آسانی دارد. از مکان های دیدنی نزدیک به هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان عبارتند از پارک اختانک و مجموعه تاریخی ماتناداران. این هتل به مکان های تفریحی نیز دسترسی بسیار خوبی دارد. خانه تئاتر و سالن اپرا نیز تنها 4 کیلومتر با هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان فاصله دارد.

اینترنت WiFi به صورت رایگان در تمام نقاط هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان و اتاق ها در دسترس ساکنین هتل قرار گرفته است. از امکانات اتاق می توان به تلویزیون، حمام اختصاصی، مینی بار، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان و … اشاره کرد. سیستم تهویه مطبوع در تمامی اتاق های هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان تعبیه شده است. برخی از اتاق های این هتل با منظره کوه های آرارات هستند که در صورت تمایل می توانید برای رزرو این اتاق های هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان اقدام نمایید. همچنین این هتل دارای استخر روباز می باشد که در صورت تمایل می توانید برای تفریح و استراحت از آن بهره ببرید.

پذیرش هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشند. صبحانه در این هتل به صورت رایگان سرو می شود. برای سایر وعده های غذایی می توانید از خدمات رستوران هتل پریمیر PRIMER ایروان ارمنستان که ارائه دهنده انواع غذاهای ارمنی و بین المللی می باشند، بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021