هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان

هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان

هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان

هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان : هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان جز هتل های 3 ستاره محسوب می شود. این هتل در شهر ایروان واقع شده است. دسترسی هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان به مرکز شهر و مراکز تفریحی و تاریخی بسیار مناسب می باشد. پارک عشاق از نزدیک ترین مکان های تفریحی به هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان می باشد. در اطراف این هتل رستوران ها و کافه های بسیاری نیز موجود می باشد.

از امکانات اتاق هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان می توان به گاوصندوق، تلویزیون ماهواره ای، سشوار، حمام و  … اشاره نمود. ترانسفر فرودگاهی در این هتل در دسترس ساکنان هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان قرار گرفته است. از خدمات این هتل می توان به کرایه دوچرخه اقدام نمود. اینترنت بی سیم رایگان در تمامی نقاط هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان و اتاق های این هتل موجود است. لوازم بهداشتی آرایشی به صورت رایگان در اختیار ساکنان هتل قرار می گیرد. شما می توانید از هتل درخواست اتو و میز اتو نمایید.

فاصله هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان تا میدان جمهوری تنها 1 کیلومتر می باشد. این هتل تا مترو 30 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. فاصله تئاتر و اپرای ایروان تا هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان تنها 3 کیلومتر می باشد. فرودگاه نیز تنها 15 کیلومتر با هتل دلوکس DELUXE ایروان ارمنستان فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021