هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان

هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان

هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان

هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان : هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان جز هتل های سه ستاره ایروان محسوب می شود. هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان در منطقه کوچاریان شهر ارمنستان واقع شده است. فاصله هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان تا میدان جمهوری ایروان 800 متر می باشد. هم چنین فاصله هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان تا سالن اپرا ایروان 1.5 کیلومتر می باشد. فاصله هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان تا مراکز خرید بسیار نزدیک و آسان می باشد به گونه که می توان با طی یک مسیر پیاده روی کوتاه به مراکز خرید دسترسی پیدا می کنید.

ترانسفر فرودگاهی از امکانات هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان می باشد. ایتنرنت رایگان در اتاق ها و محوطه هتل ارائه می شود.  استخر در هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان موجود می باشد و امکان ارائه حوله رایگان به مشتریان هتل می باشد. همچنین هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان دارای سالن بازی کودکان نیز است. صبحانه به صورت رایگان در هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان در اختیار مشتریان قرار دارد.

از امکانات موجود در اتاق های هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان می توان به اتو، سشوار، تلویزیون کابلی و ماهواره ای، امکان سرو صبحانه در اتاق و … می توان نام برد. صندوق امانات رایگان نیز از دیگر خدمات هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان می باشد. دستگاه چای ساز و قهوه ساز در تمامی اتاق های هتل بلا BELLA ایروان ارمنستان موجود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021