هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه

هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه

هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه

هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه : هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه جز هتل های 4 ستاره آنکارا محسوب می شود. این هتل در شهر آنکارا واقع شده است. از ویژگی های منحصر به فرد هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه دسترسی بی نظیر آن به مراکز تفریحی، خرید، رستوران ها و … می باشد. فضای سبزی در تراس هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه تعبیه شده است که شما می توانید لحاظ خوشی را در آن سپری نمایید.

از امکانات اتاق هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه می توان به حمام اختصاصی، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، تلویزیون، یخچال، سشوار و … اشاره نمود. سیستم تهویه مطبوع در تمامی اتاق های هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه تعبیه شده است. پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته فعالیت می نماید. ارائه کلیه خدمات نیز در هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه به صورت شبانه روزی می باشد.

مرکز خرید کاروم که بزرگترین مرکز خرید آنکارا محسوب می شود تنها 200 متر تا هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه فاصله دارد. ترانسفر فرودگاهی در اختیار مشتریان هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه قرار گرفته است. خدماتی مانند تبدیل ارز، رختشویی، واکس کفش، شاتل شهری، کرایه اتومبیل همگی توسط هتل وارویک WARWICK آنکارا ترکیه ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021