هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا

هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا

هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا

هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا : هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا جز هتل های 4 ستاره می باشد. این هتل در شهر آنکارا واقع شده است. با وجود 4 ستاره بودن این هتل افرادی که از خدمات هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا بهره برده اند معتقدند این هتل در ردیف هتل های 5 ستاره قرار دارد. این هتل جز مجموعه هتل های رادیسون بلو می باشد که تقریبا در تمامی شهر های توریستی و مهم ترکیه دارای هتل می باشد. هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا یکی از این مجموعه هتل ها می باشد که کیفیت بالای خدمات آن همیشه مورد توجه ساکنین هتل قرار گرفته است.

هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا پر فروش ترین هتل آنکارا محسوب می شود. هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا فضای باز و باغ اختصاصی دارد. در فصول گرم سال امکان سرو تمامی وعده های غذایی در فضای باز وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا اتاق های بزرگ آن می باشد. تمامی مسافرانی که به این هتل مراجعه می نمایند از سایز بزرگ و راحت اتاق های این هتل احساس رضایت می نمایند. اتاق های هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا دارای تراس می باشد. منظره دیرس اتاق های این هتل پارک گنچلیک و مقبره آتاتورک می باشد.

سیستم تهویه مطبوع در تمامی اتاق های هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا بر قرار می باشد. صبحانه بسیار متنوع و با کیفیت در این هتل به صورت رایگان سرو می شود. اینترنت بی سیم رایگان در تمامی نقاط هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا در دسترس ساکنین هتل می باشد. درون تمامی اتاق های هتل گاو صندوق جهت نگهداری اشیا گران قیمت تعبیه شده است. رستوران هتل رادیسون بلو RADISSON BLU آنکارا بسیار معروف و حرفه ای می باشد و تمامی غذاهای اروپایی و ترکی در بالاترین کیفیت در آن سرو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021