هتل دمورا DEMORA آنکارا

هتل دمورا DEMORA آنکارا

هتل دمورا DEMORA آنکارا

هتل دمورا DEMORA آنکارا : هتل دمورا DEMORA آنکارا از لحاظ رتبه بندی هتل ها جز هتل های 4 ستاره محسوب می شود. این هتل در شهر آنکارا ترکیه واقع شده است. هتل دمورا DEMORA آنکارا فاصله بسیار کمی در حد 700 متر تا سفارت آمریکا دارد. بنابراین اگر هدف شما برای مسافرت به آمریکا انجام کارهای سفارتی می باشد هتل دمورا DEMORA آنکارا بهترین گزینه محسوب می شود. پذیرش هتل دمورا DEMORA آنکارا به صورت 24 ساعته می باشد.

از امکانات موجود در هتل دمورا DEMORA آنکارا حمام اختصاصی، لوازم آرایشی بهداشتی رایگان، سشوار، یخچال، تلویزیون ماهواره ای و … می توان اشاره کرد. آب معدنی در هتل دمورا DEMORA آنکارا به صورت رایگان ارائه می گردد. در صورت تموم شدن آب معدنی می توان مجددا سفارش داد. سیستم تهویه مطبوع در تمامی اتاق های هتل دمورا DEMORA آنکارا برقرار می باشد. در صورت تمایل به خدمات بار نیاز به رفتن بار ندارید. خدمات بار در اتاق هتل دمورا DEMORA آنکارا شما ارائه خواهد شد. اناق های این هتل دارای فضای نشیمنی به همراه مبلمان زیبا و راحت می باشد.

بار ها و رستوران های بسیاری در اطراف هتل دمورا DEMORA آنکارا وجود دارد. شما با طی مسیر پیاده روی می توانید علاوه بر تفریح از بار ها و رستوران های متعددی بازدید و اوقات خوشی را در آنها سپری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52863 - 021