جاذبه های تور مسافرتی قشم

جاذبه های تور مسافرتی قشم

تور مسافرتی قشم

تور مسافرتی قشم : تور مسافرتی قشم یکی دیگر از تورهای داخلی پر طرفدار محسوب می شود. هزینه تور مسافرتی قشم نسبت به تور کیش کمتر می باشد. شما با خرید تور مسافرتی قشم می توانید تجربه حضور در طبیعت بکر و متفاوت یک جزیره در آب های آزاد را تجربه نمایید. جزیره قشم در کل سال دارای آب و هوایی گرم و مرطوب می باشد که ممکن است این آب و هوا در فصل تابستان تا اندازه نامطلوب به نظر برسد. به همین دلیل خرید تور مسافرتی قشم در فصول دیگر سال با استقبال بیشتری روبرو می شود.

جنگل حرا یکی از معروفترین مکان هایی است که در تور مسافرتی قشم توصیه می شود که از آن بازدید شود. این جنگل متفاوت با طبیعت شگفت انگیز لحظات زیبایی را در تور مسافرتی قشم برای شما رقم خواهد زد. دره ستارگان و بازدید از این شگفتی در شب یکی دیگر از جاذبه های تور مسافرتی قشم به حساب می آید.

در کنار این جاذبه های طبیعی وجود مراکز خرید متنوع و رستوران هایی با غذاهای لذیذ محلی و جنوبی می توانند خاطرات زیبایی را در تور مسافرتی قشم برای شما رقم بزنند.

تور مسافرتی قشم در قیمت های متنوعی با توجه به مدت سفر موجود می باشد . شما با هر مقدار هزینه می توانید از خدمات تور مسافرتی قشم بهره ببرید.

52863 - 021