جاذبه های تور مسافرتی بدروم

جاذبه های تور مسافرتی بدروم

تور مسافرتی بدروم

تور مسافرتی بدروم : تور مسافرتی بدروم یکی از معروفترین تورهای مسافرتی ترکیه می باشد که هر روزه مسافران بسیاری را به خود جذب می کند. بیشترین جذابیت های تور مسافرتی بدروم مربوط به مکان های تاریخی جذاب می باشد. البته در کنار این مکان ها جاذبه های شهری و مکان های تفریحی تور مسافرتی بدروم نیز زبانزد است. در زیر به برخی از جاذبه های تور مسافرتی بدروم اشاره می کنیم :

قلعه سنت پیتر یکی از جاذبه های تاریخی بسیار معروف تور مسافرتی بدروم محسوب می شود. نام دیگر این قلعه، قلعه بدروم می باشد. این قلعه با بنای عظیم و با شکوه خود مکان جذابی برای گردشگران تور مسافرتی بدروم محسوب می شود.

موزه آثار باستانی زیر آب بدروم یکی از جذاب ترین موزه های سراسر دنیاست که توصیه می کنیم به هیچ وجه بازدید از این مکان را در تور مسافرتی بدروم از دست ندهید.

آرامگاه هالیکارناسوس یکی دیگر از مکان های تاریخی جذاب بدروم به حساب می آید. این آرامگاه تاریخی که به دلیل وجود مقبره یکی از پادشاهان هخامنشی با فرهنگ ما پیوند دارد یکی از مکان های مورد علاقه مسافران ایرانی در تور مسافرتی بدروم می باشد.

لنگرگاه تفریحی بدروم یکی از مکان های بسیار زیبای ترکیه می باشد. این لنگرگاه یکی از زیاترین لنگرگاه های دنیا محسوب می شود که گردشگران بسیاری را برای بازدید در تور مسافرتی بدروم به این مکان می کشاند.

52863 - 021