جاذبه تور مسافرتی ازمیر

جاذبه تور مسافرتی ازمیر

تور مسافرتی ازمیر

تور مسافرتی ازمیر : تور مسافرتی ازمیر نیز از جذاب ترین تور های مسافرتی محسوب می شود. جاذبه های گردشگری تور مسافرتی ازمیر بسیار زیاد می باشد به گونه ای که شما بایستی چند روز وقت بگذارید تا بتوانید از تمامی جاذبه های تور مسافرتی ازمیر بازدید نمایید. در زیر به برخی از مهم ترین و جذاب ترین مکان ها در تور مسافرتی ازمیر اشاره می کنیم.

بنای مرمری افسوس یکی از جاذبه های تاریخی ترکیه محسوب می شود. در تور مسافرتی ازمیر به هیچ وجه بازدید از این بنای شگفت انگیز تاریخی را از دست ندهید. این بنای تاریخی را تاریخ گم شده ی رومیان می نامند.

شیرینجه روستای تاریخی و خاص با خانه های بسیار زیبا از دیگر مکان های دیدنی در تور مسافرتی ازمیر می باشد که با آب و هوای خوب لحظات زیبایی را برای شما رقم خواهد زد.

مکان تاریخی تئاتر هیراپولیس با شهرت جهانی از دیگر مکان های دیدنی تور مسافرتی ازمیر می باشد. این بنای با شکوه و با عظمت شما را شگفت زده خواهد کرد.

ساحل ها، تفریح های شبانه و رستوران های متعدد و متنوع نیز از مکان های تفریحی بسیار جذاب تور مسافرتی ازمیر محسوب می شود. در بالا ما فقط به بخش کوچکی از جاذبه های تور مسافرتی ازمیر اشاره کردیم.

52863 - 021