تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس

تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس : طول اقامت در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس 7 روزه 7 روز و 6 شب می باشد. هتل های ارائه شده در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس هتل های 4 ستاره و 5 ستاره می باشد. خدمات ارائه شده در این تور عبارتند از :

  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • پوشش بیمه کرونایی زیر 60 سال

پرواز ارائه شده در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس از خط هوایی Sun Express می باشد. کلاس پروازی ارائه شده در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس کلاس اقتصادی می باشد. نرخ کودک زیر دو سال 990 هزار تومان می باشد. نرخ کودک 2 تا 6 سال در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس 6 میلیون و 990 هزار تومان است.

همراه داشتن جواب منفی تست کرونا در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس تا 72 ساعت قبل از پرواز الزامی است.در صورت مثبت شدن نتیجه تست کرونا از 48 ساعت تا 72 ساعت قبل از پرواز کلیه هزینه های تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس فرد مبتلا و خانواده درجه یک ایشان مسترد می گردد.

بار مجاز مسافر در تور گردشگری آنتالیا با پرواز سان اکسپرس 30 کیلو می باشد.در هتل های رویال ویگنز، رویال سگینوس، رویال هالیدی پالاس کودک بالای 7 سال و کنکورد دلوکس کودک بالای 10 سال بزرگسال محسوب می شوند.

52863 - 021