جاذبه های تور مسافرتی آلانیا

جاذبه های تور مسافرتی آلانیا

تور مسافرتی آلانیا

تور مسافرتی آلانیا : تور مسافرتی آلانیا به دلیل زیبایی های طبیعی، رستوران ها و هتل های لوکس و مراکز تفریحی لوکس مورد توجه مسافران می باشد.

یکی از مکان های پربازدید تاریخی در تور مسافرتی آلانیا قلعه سلجوقی می باشد که قدمت آن به سده سیزدهم باز می گردد و هر روزه گردشگران بسیاری را به خود می پذیرد.
دیگر مکان تاریخی جذاب برای گردشگران تور مسافرتی آلانیا برج هشت ضلعی کیزیل می باشد که بنای آن زیبایی های وصف ناپذیری دارد.

از جاذبه های طبیعی خاص تور مسافرتی آلانیا غار های طبیعی و متعدد می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم بازدید از غار فسفری را در تور مسافرتی آلانیا از دست ندهید. این غار در گذشته محل اسارت زنانی بوده است که توسط دزدان دریایی اسیر می شوند.

غار داملاتاش و موزه مردم شناسی آن نیز که دارای زیبایی طبیعی حیرت انگیزی است یکی از غار هایی ست که نباید بازدید از آن را در تور مسافرتی آلانیا از دست داد.

سواحل بکر و زیبای آلانیا نیز از دیگر جاذبه های تور مسافرتی آلانیا محسوب می شود. وجود رستوران ها ومراکز تفریحی متعدد افراد را به خرید تور مسافرتی آلانیا ترغیب می کند. این ها بخشی از جاذبه های تور مسافرتی آلانیا می باشد که در بالا ذکر شد.

52863 - 021