جاذبه تور مسافرتی بلغارستان

جاذبه تور مسافرتی بلغارستان

تور مسافرتی بلغارستان

تور مسافرتی بلغارستان : تور مسافرتی بلغارستان نیز یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی خارجی محسوب می شود. تور مسافرتی بلغارستان به دلیل وجود دو نوع متفاوت از آب و هوا در یک کشور تجربه ای متفاوت را برای مسافران فراهم می کند. لمس آب و هوای سرد کوهستانی در کنار آب و هوای معتدل ساحلی از تجربیات شما در تور مسافرتی بلغارستان خواهد بود.

هفت دریاچه از جمله جاذبه های طبیعی بسیار زیبا در تور مسافرتی بلغارستان می باشد. وجود هفت دریاچه نزدیک به هم در کنار طبیعت زیبا صحنه های منحصر بفردی را در تور مسافرتی بلغارستان رقم می زند.

سواحل وارنا با شن های طلایی و آب های بسیار زلال خود گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به استفاده از خدمات تور مسافرتی بلغارستان ترغیب می کند.

جنگل سنگی نیز یکی از تجربه های منحصر بفردی است که شما در تور مسافرتی بلغارستان تجربه خواهید کرد. ستون های سنگی به ارتفاع تا 7 متر در کنار هم جذابیت های زیادی در تور مسافرتی بلغارستان برای شما خواهد داشت.

صومعه ریلا یکی از مکان هایی است که نباید در تور مسافرتی بلغارستان بازدید از آن را از دست داد. اگر از اسکی و هوای کوهستانی لذت می برید بایستی در تور مسافرتی بلغارستان از شهر بانسکو دیدن کنید.

52863 - 021