جاذبه تور مسافرتی اروپا

جاذبه تور مسافرتی اروپا

تور مسافرتی اروپا

تور مسافرتی اروپا : از گذشته تاکنون تور مسافرتی اروپا از جذاب ترین و پرطرفدارترین تورهای مسافرتی محسوب می شود. از معروف ترین مکان هایی که در تور مسافرتی اروپا بازدید از آن جذابیت بالایی برای مسافران دارد برج پیزا ایتالیا می باشد. این برج کج و مشهور به خاطر کجی 4 درجه اش شهرتی جهانی دارد و یکی از مقاصد اصلی در تور مسافرتی اروپا محسوب می شود.

کانال بروخه بلژیک دومین مقصد در تور مسافرتی اروپا می باشد. این شهر متفاوت که راه های ارتباطی آن از طریق کانال های آبی می باشد هر روزه مسافران بسیاری را از طریق تور مسافرتی اروپا به خود جذب می کند.

صخره های موهر یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تور مسافرتی اروپا محسوب می شود. صخره های عظیم در کنار امواج دریا زیبایی شگفت انگیزی را ایجاد می کند.

ایتالیا به دلیل تاریخ خود همیشه مورد توجه گردشگران می باشد. پمپی ایتالیا از زیبایی های تور مسافرتی اروپا به شمار می آید. مردم این شهر به دلیل فوران کوه آتشفشانی در زیر خاکستر آتشفشانی دفن شدند. تماشای بقایای بیرون کشیده شده این شهر از شگفتی های تور مسافرتی اروپا به حساب می آید.

دیگر شگفتی در تور مسافرتی اروپا متئورا یونان می باشد. وجود صخره های غول پیکر در میان جنگل ها که صومعه هایی راز آلود را در دل خود جای داده اند گردشگران بسیاری را از طریق تور مسافرتی اروپا به خود جذب می کند.این موارد تنها تعدادی از جذابیت های تور مسافرتی اروپا به حساب می آید.

52863 - 021